וילות נופש בצפוןבמשך שנים רבות נהגו הישראלים שחיפשו חופשות יוקרתיות לבחור בסוויטות בבתי מלון. וילות נופש בצפון מספקות לנופשים חווית נופש יוקרתי טובה יותר. הוילות מציעות את כל הפינוקים שמציעים בתי המלון באווירה אינטימית ומשפחתית יותר. וילות בצפון מציעות לאורחים בריכת שחייה פרטית, אמבטיות ג'קוזי בכל חדר ומתחמי נופש מעוצבים על ידי מיטב מעצבי הפנים של ישראל.

וילות נופש בצפון

נופש בוילות יוקרתיות

הנופש היוקרתי אידאלי בעבור רגעים חד פעמיים ומלאים במשמעות כמו הצעות נישואין או חגיגות ירח דבש. התפאורה היוקרתית של הוילה הופכת את האירוע למיוחד במינו וחד פעמי. וילות נופש בצפון מציעות לנופשים חדרי שינה גדולים, כאשר במרכז כל חדר אפשר למצוא מיטה זוגית גדולה עם מצעים יוקרתיים. מחוץ לחדר השינה מוצאים האורחים שפע של פינוקים שהופכים את חווית הנופש למרגשת ומפנקת עוד יותר. בני זוג שמבקשים להביע את רגשותיהם ולבלות זמן איכות זוגי יוכלו ללא כל ספק למצוא בוילות היוקרתיות את מבוקשם.

נופש בוילות רגילות

וילות נופש בצפון אפשר למצוא בקשת רחבה של מחירים. וילות נופש רגילות (קצת פחות יוקרתיות ומעוצבות) ניתן לשכור במחירים שווים לכל כיס. הוילות הרגילות מציעות כמעט את כל הפינוקים שמציעות הוילות היוקרתיות. אם תסכימו לדחות את כורסאות המסאז' והבילוי בסאונה לחופשה הבאה, תוכלו למצוא וילות נופש רגילות שמציעות אמבטיות ג'קוזי ובריכות שחייה פרטיות. כל שיש לעשות בכדי למצוא וילה מתאימה לכל נופש הוא לבחון כמה אפשרויות ומחירים באתרי האינטרנט שמציגים וילות נופש בצפון.

מה ההבדל בין וילה יוקרתית וצימרים

הצימרים הובילו במשך תקופה ארוכה את שוק הנופש היוקרתי באזור הצפון. לאחר מספר שנים בהם בילו הישראלים בצימרים, הם גילו כי הצימרים אינם גדולים מספיק, בכדי להכיל משפחה שלמה או קבוצה של חברים. בהתאם לכך החלו בעלי הצימרים להציע לאורחים לשכור מספר צימרים במקביל. רק לאחר תקופה ממושכת החלו וילות הנופש לתפוס תאוצה ולזכות לביקוש רב. כיום ניתן למצוא מאות וילות נופש באזור הצפון ומספר מכובד של וילות דומות באזור המרכז והדרום.

ההבדל העיקרי בין וילות נופש בצפון לבין צימרים בא לידי ביטוי בגודל המתחם. הוילות גדולות יותר, מרווחות יותר ומפוארות יותר. נופשים ששוכרים צימר מקבלים לרשותם את השטח הפנימי בלבד. את החצר עליהם לחלוק עם נופשים נוספים או עם בני המשפחה של בעל הצימר. כששוכרים וילות נופש המתחם הפנימי והמתחם החיצוני במלואם מיועדים לנופשים בלבד. איש לא יפריע להם לבלות בבריכה השחייה או ידרוש מהם לחלוק את מתקני הנופש עם אורחים נוספים.

בריכות השחייה הפרטיות מופעים גם כן אך ורק בוילות. קיימים כמובן גם צימרים שמציעים בריכות שחייה פרטיות, אך יש לחלוק בבריכה עם נופשים נוספים במתחם. ישנם בעלי צימרים שקובעים מראש לכל זוג את השעות בהן הוא רשאי לבלות בבריכה, בתום הזמן שהוקצב יש לפנות את המתחם לטובת הזוג הבא. וילות נופש בצפון אידאליות בעבור נופש מרווח לכל בני המשפחה וקבוצות של חברים. אין כל צורך להמשיך להלין את הילדים והחברים על מיטות מתקפלות או על הספה בסלון. וילות הנופש מציעות חדרי שינה מרווחים ומיטות גדולות ורכות לכל אורח.לימודי רפואה   למה רפואה?   לימודי רפואה בארץ   קבלה לרפואה בארץ   רישום לרפואה   עתודה רפואית