וילה למסיבת רווקים - מתכננים מסיבהלקראת גיל 30 מתחילה לה תקופת החתונות. לפתע אנו מוצאים את עצמנו מוזמנים לעשרות חתונות בכל שנה ומבלים בכל שני וחמישי במסיבות רווקים. מסיבות הרווקים השגרתיות במועדונים נמאסות במהרה והחברים מבקשים שינוי. וילות למסיבת רווקים שוברות את השגרה ומציעות מסיבות של פעם בחיים. העלות של שכירת הוילה מתחלקת בין כל החברים, החוויה מהנה והנופש יוקרתי. בעזרת תכנון נכון אפשר יהיה לארגן מסיבת רווקים מדהימה בוילה יוקרתית מבלי לשבור תכניות חיסכון. בתקופה בה החברים מוזמנים למספר מסיבות רווקים בכל חודש יש להתייחס להוצאות הכספיות ברצינות.

וילה למסיבת רווקים

בוחרים מיקום

וילה למסיבת רווקים אפשר למצוא בתל אביב, בעיר אילת ובכל אזור הצפון. את המיקום המתאים למסיבה בוחרים תוך התייעצות עם כל החברים ועם חתן השמחה. מסיבת רווקים שמתקיימת בערב שלפני החתונה כדאי לקיים במיקום סמוך למקם המגורים של החתן. נסיעות ארוכות עלולות להתיש את החתן ולהפוך אותו לפקעת עצבים ביום האירוע. וילה למסיבת רווקים באזור הצפון מתאימה לקבוצות חברים שמתגוררות באזור הצפון, קבוצות שמעוניינות לפרוס את המסיבה על פני סוף שבוע שלם וכאלו שמסוגלים להתמודד עם נסיעות ארוכות.

לא ניתן לסיים דיון בבחירת מיקום למסיבה מבלי להמליץ בחום על וילה למסיבת רווקים באילת. וילות הנופש של העיר אילת מציעות מתחמים אידאלים למסיבות. רווקים שמעוניינים במסיבה בלתי נשכחת יוכלו לשכור וילת נופש יוקרתית באילת למשך סוף שבוע שלם. קבוצות של חברים שמחלקות את תורנות הנהיגה בין כל החברים מצליחות ליהנות גם מהנסיעה הארוכה. אלו שמעדיפים להגיע לאילת בטיסה יוכלו למצוא טיסות במחירים מצוינים כמעט בכל ימות השבוע. ישראל היא מדינה קטנה, אפשר להגיע אל כל קצוות הארץ בתוך כמה שעות של נסיעה או טיסה בת חצי שעה. נסו לשמור על ראש פתוח בתהליך בחירת המיקום, אם הוילה שאתם רוצים נמצאת באילת סידורי הנסיעה לא יהוו בעיה.

רשימת האטרקציות לערב

השלב הבא בתכנון המסיבה מתמקד בתכנית הבידור והאטרקציות. רוב הגברים לא זקוקים ליותר מאוכל טוב, בירה, בריכת שחייה, שולחן סנוקר וחברה טובה. וילה למסיבת רווקים מציעה מתחם גברי לחגיגה ושפע של פינוקים. את ארוחת הערב נהוג להרכיב מבשרים צלויים על האש או משלוחי פיצה. אלכוהול ושתייה קלה אפשר יהיה לרכוש במרכול סמוך ולאחסן במקרר של הוילה. גברים שמבקשים בכל זאת להביא תחכום ועניין אל המסיבה יוכלו להזמין רקדניות, שיעורי סלסה, הרצאה של סקסולוגית וטיפולי מסאז' לחתן לעתיד ולכל החברים.

וילה למסיבת רווקים מאפשרת את שילוב כל סוגי האטרקציות באירוע. חברים שמעוניינים לבלות יום שלם יחד יוכלו לשלב את המסיבה בערב בוילה עם טיול ג'יפים, טיול אופניים, פיינטבול, אבובים ושאר פעילויות אקסטרים שמתאימות לגברים. עם סיום הפעילות בשטח מגיעים החברים אל הוילה, מתקלחים, נחים בחדרי השינה המפוארים ומתכוננים לקראת חגיגות אל תוך הלילה. פירוט אודות מרכזי הבילוי והאטרקציות הזמינות בקרבת הוילה אפשר לקבל מבעל המקום.

חלוקת התשלום בין החברים

את התשלום בעבור הנופש נוהגים החברים לחלק ביניהם. שכירת וילות למסיבת רווקים כרוכה בתשלום משמעותי, אך כשמחלקים את העלויות בין 10-15 משתתפים בעלות הופכת זניחה לחלוטין. ישנן קבוצות שלא מאפשרות לחתן לעתיד להשתתף בעלויות וממנות בעבורו את המסיבה כולה, ישנם מקרים בהם בני משפחת החתן נושאים בעלויות בעבור הקבוצה כולה. ההחלטה כיצד לחלק את התשלום משתנה מקבוצה לקבוצה.לימודי רפואה   למה רפואה?   לימודי רפואה בארץ    קבלה לרפואה בארץ   רישום לרפואה   עתודה רפואית